Bardomed

Możliwość komentowania Bardomed została wyłączona 19

Co warto wiedzieć o firmie Enraf – Nonius?
Od lat Enraf-Nonius jest światowym liderem wśród producentów sprzętu rehabilitacyjnego. Szeroki zakres produktów z powodzeniem wykorzystywany jest przez lekarzy i fizjoterapeutów na całym globie. Co sprawiło, że firma odniosła tak duży sukces?

Krótka hitoria

Wszystko zaczęło się w Holandii w roku 1925, kiedy swoją działalność rozpoczął First Dutch Röntgen Device Factory (w skrócie Enraf). Fabryka zajmowała się wyrobem sprzętu stosującego promieniowanie rentgenowskie oraz diatermii. W 1948 założyciel Enraf uruchomił drugą działalność – firmę Nonius ,produkującą przyrządy pomiarowe. Oba przedsiębiorstwa rozwijały się prężnie, by w roku 1965 połączyć swoje siły, tworząc jedną firmę – Enraf-Nonius.

bieżnia rehabilitacyjna en-motion

Enraf-Nonius teraz

Dziś, po 89 latach firma aktywnie działa w 120 krajach na świecie, produkując urządzenia rehabilitacyjne i fizjoterapeutyczne. W skład oferty firmy Enraf-Nonius wchodzą aparaty do elektroterapii, laseroterapii, terapii podciśnieniowej, czy też terapii ultradźwiękowej. Szeroki zakres przyrządów rehabilitacyjnych pomaga podnieść sprawność fizyczną osób niepełnosprawnych.

Urządzenia firmy posiadają znakowanie CE (deklaracja producenta informująca, że dany wyrób spełnia wymagania wszystkich odnoszących się do niego dyrektyw) oraz znakowanie MDD (odpowiada standardom Dyrektyw Wyrobów Medycznych ). W wielu krajach są one akceptowane i polecane przez lokalne Ministerstwo Zdrowia.

stoły rehabilitacyjne enraf-nonius

Zaufali nam…

Aparaty produkowane przez firmę Enraf -Nonius nie zawiodły sportowych ośrodków medycznych, nawet podczas największych imprez, takich jak Igrzyska Olimpijskie, gdzie z terapii korzystali kontuzjowani sportowcy. Co więcej, aparaty użytkowane są także przez piłkarzy włoskiej drużyny AC Milan i uczestników Golfowych Mistrzostw Świata. Fizjoterapeuci holenderskiego odpowiednika PZPN (The Royal Dutch Football Association) stosują sprzęt Enraf-Nonius do regeneracji swoich czołowych zawodników.

Od dekad Enraf -Nonius znajduje się w czołówce producentów sprzętu do fizjoterapii, stawiając przede wszystkim na jakość, bezpieczeństwo, funkcjonalność, nowoczesność oraz przyjemność użytkowania. Kupującym zapewniana jest także opieka posprzedażowa.

enraf-nonius

BardoMed i Enraf-Nonius

Mamy przyjemność poinformować, iż od 2013 roku urządzenia firmy Enraf -Nonius można nabyć także w Polsce. Nasi przedstawiciele chętnie przedstawią możliwości i funkcjonalności interesujących Państwa produktów.

Tak więc zachęcamy do zapoznania się z ofertą i czekamy na kontakt.

Bardomed
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
admin

View all contributions by admin

Similar articles