Blog

2015-02-27

Rehabilitacja z bieżniami EN-Motion.

Rynek oferuje wiele rodzajów bieżni rehabilitacyjnych, przez co wybór jednej staje się nie lada wyzwaniem. Warto zapoznać się z zaawansowanym produktem firmy Enraf-Nonius: bieżnią EN-Motion i EN-Motion Plus.


Czytaj więcej
2015-02-17

Czym są ultradźwięki LIPUS?

Gojenie się kości po złamaniach to bardzo czasochłonny proces. Czy można go przyspieszyć? Istnieje sposób na przyspieszenie regeneracji tkanek bezboleśnie. A jest nim terapia LIPUS.


Czytaj więcej
2015-01-07

Czas na StatUS, czyli stacjonarne ultradźwięki

Ultradźwięki są jedną z najlepiej znanych metod fizykoterapii. Energia jest przekazywana do uszkodzonych tkanek w formie fali dźwiękowych przy pomocy głowicy przetwornika. Jednak podczas zabiegu nie wszystkie tkanki absorbują energię ultradźwięków w tym samym stopniu, co oznacza, że terapeuta musi równomiernie przesuwać przetwornikiem po chorych miejscach.Od teraz, z najnowszym osiągnięciem w fizykoterapii – metodą StatUS – nie jest to konieczne!


Czytaj więcej
2014-12-09

Co oferuje Enraf-Nonius

Sprzęt produkcji Enraf-Nonius posiada szereg zastosowań. Aparaty podzielone są z uwzględnieniem zastosowania.


Czytaj więcej
2014-11-21

Co warto wiedzieć o firmie Enraf – Nonius?

Od lat Enraf-Nonius jest światowym liderem wśród producentów sprzętu rehabilitacyjnego. Szeroki zakres produktów z powodzeniem wykorzystywany jest przez lekarzy i fizjoterapeutów na całym globie. Co sprawiło, że firma odniosła tak duży sukces?


Czytaj więcej
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Czytaj więcej Polityka prywatności