Diatermia krótkofalowa

Możliwość komentowania Diatermia krótkofalowa została wyłączona 56

Rehabilitacja z bieżniami EN-Motion.

Rynek oferuje wiele rodzajów bieżni rehabilitacyjnych, przez co wybór jednej staje się nie lada wyzwaniem. Warto zapoznać się z zaawansowanym produktem firmy Enraf-Nonius: bieżnią EN-Motion i EN-Motion Plus.

Bieżnie posiadają certyfikat medyczny i są idealne do celów fizjoterapii oraz rehabilitacji, posiadając dużą liczbę zalet. Są nie tylko solidne i wytrzymałe, ale także posiadają nowoczesny wygląd. Bieżnie EN-Motion zapewniają użytkownikowi bezpieczeństwo dzięki automatycznej regulacji prędkości dopasowującej się do pacjenta. Problemu nie powinno sprawić także wyjście na pas bieżni, gdyż posiada ona wyjątkowo niski próg (12,5 cm). Dzięki Progresywnie Absorbującemu Amortyzatorowi (PSA) stawy podczas ćwiczeń nie są niepotrzebnie obciążane.

Dzięki maksymalnemu obciążeniu do 235 kg, bieżnie są idealne do terapii otyłości.

Ogromną zaletą bieżni EN-Motion jest zastosowanie technologii DST, czyli technologii podwójnego nachylenia. Oznacza to, że pochylenie bieżni można ustawić na dodatnie (do 15%), bądź ujemne (do 10%). Pozwala to na przeprowadzenie zarówno koncentrycznego, jak i ekscentrycznego treningu mięśni. Przyjemność użytkowania zapewnia bardzo cichy silnik, który nie powoduje zbędnego, nieprzyjemnego hałasu. Otwarta konstrukcja bieżni pozwala na wygodną obserwację przez terapeutę wzorca chodu.

Różnicą pomiędzy bieżnią EN-Motion, a EN-Motion Plus są poręcze boczne. W wersji plus są one elektrycznie regulowane, co pozwala na optymalne dostosowanie ich wysokości.

Dodatkowo, istnieje możliwość zakupu akcesoriów do bieżni EN-Motion. Są to:

Przycisk bezpieczeństwa STOP XL – idealny w przypadku, gdy pacjent chce natychmiastowo zakończyć ćwiczenia,
Pas piersiowy, który rejestruje pracę serca,
Dodatkowe poręcze boczne zapewniające maksymalne bezpieczeństwo i wygodę użytkowania,
Podest, który ułatwia wchodzenie na bieżnię – mimo ekstremalnie niskiej wysokości progu bieżni istnieje możliwość zamontowania dodatkowego podestu, który pomoże przy wejściu pacjentom o obniżonej sprawności motorycznej.

Diatermia krótkofalowa
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
admin

View all contributions by admin

Similar articles