Enraf nonius

Możliwość komentowania Enraf nonius została wyłączona 16

Czym się zajmujemy?

Firma BardoMed Sp. z o.o. jest producentem oraz dystrybutorem sprzętu medycznego, a w szczególności sprzętu do rehabilitacji i fizjoterapii, kardiologii, ginekologii, SPA & Wellness oraz sprzętu kosmetycznego.

Swoją działalność rozpoczęliśmy w 2006 roku jako dystrybutor sprzętu do fizykoterapii. Od tego czasu dynamicznie się rozwijamy, rozszerzając zakres działalności o kolejne branże medyczne. Obecnie jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem kilkunastu polskich firm produkujących sprzęt medyczny oraz wyłącznym dystrybutorem kilku światowych producentów w Polsce i krajach ościennych. Posiadamy również własny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprzętu medycznego.

Dążąc do profesjonalnej i kompleksowej obsługi coraz większej rzeszy stałych klientów zwiększyliśmy zatrudnienie wykwalifikowanej kadry, która ponad sprzedaż przedkłada rzetelną informację i doradztwo. Swój sukces opieramy na szerokiej wiedzy i doświadczeniu medycznym właścicieli i pracowników firmy.

Wytrwała praca, duże doświadczenie oraz profesjonalne i zindywidualizowane podejście do każdego klienta pozwoliły nam na zdobycie bardzo szerokiego grona stałych i oddanych klientów. Staramy się jednak sukcesywnie pozyskiwać nowych odbiorców, co pozwoli nam na ciągły rozwój i poszerzanie spektrum oferowanych produktów.
Firma BardoMed zajmuje się kompleksową obsługą i wyposażeniem placówek w sprzęt medyczny. Naszym klientom proponujemy:

kompleksowe wyposażenie gabinetu (sprzęt, meble, akcesoria itd.),
wyposażenie do aparatów (akcesoria eksploatacyjne),
dostosowanie projektu do dofinanoswania UE, wymogów NFZ-u i Sanepid-u,
różnorodność finansową (leasing, kredyt, raty),
profesjonalną opiekę posprzedażową,
projekty gabinetów,
bezpłatne szkolenia dla stałych klientów,
serwis.

Misja

Naszą misją jest zaspokojenie potrzeb naszych Klientów, ich zadowolenie i dążenie do stałej udanej współpracy. Staramy się nieustannie poszerzać zakres oferowanych produktów oraz zdobywać wiedzę na temat najnowocześniejszych technologii w światowej medycynie. Naszym celem nadrzędnym jest zaspokojenie wciąż chłonnego rynku medycznego w Polsce w trosce o zdrowie i życie każdego człowieka.
Wizja firmy

osiąganie celów strategicznych poprzez dostarczanie wszystkim placówkom medycznym niezbędnych rozwiązań w zakresie inżynierii biomedycznej,
dostarczanie naszym Klientom najnowszej światowej wiedzy medycznej, która pozwoli efektywniej wykorzystywać oferowane produkty w trosce o zdrowie pacjentów,
poszerzanie grona stałych Klientów oraz oferty produktów w celu zwiększania zysków z bieżącej działalności, które pozwoliłyby nam na nieustanne pogłębianie naszej wiedzy na temat trendów i zmian w światowej medycynie i inżynierii biomedycznej,
realizację marzeń poprzez kulturę pracy i ciągły rozwój całego zespołu,
aktywne uczestnictwo w życiu społecznym.

Enraf nonius
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
admin

View all contributions by admin

Similar articles