Blog

Co oferuje Enraf-Nonius

Sprzęt produkcji Enraf-Nonius posiada szereg zastosowań. Aparaty podzielone są z uwzględnieniem zastosowania.

Holenderski producent sprzętu rehabilitacyjnego podzielił go na trzy serie:

– Seria 4

– Seria 1

– Seria 6

 

Seria 4 to aparaty do elektroterapii, laseroterapii, terapii ultradźwiękowej, podciśnieniowej i skojarzonej. Wszystkie urządzenia są mobilne i lekkie : ważą 2 kilogramy bez baterii, a z pojemną baterią – 3 kg. Kolorowy, dotykowy wyświetlacz zapewnia najwyższą jakość obrazu i jest odporny na wszelkiego rodzaju zarysowania.

Użytkowanie urządzeń tej serii jest przyjemne i szybkie. Jego konfiguracja odbywa się w zaledwie trzech prostych krokach. Do aparatów tej serii należą:

Na kolejną serie – 1 – składają się dwa aparaty: Sonopuls 190 i Endomed 182. Są to najmniejsze aparaty do elektroterapii i terapii ultradźwiękowej na rynku medycznym. Nowoczesny wygląd, czytelne menu, które obsługuje się na dotykowym kolorowym wyświetlaczu,zapewniają wygodę i przyjemność użytkowania.

 

 

Trzecią i ostatnią serią aparatów Enraf-Nonius jest seria 6. W jej skład wchodzą:

enraf nonius sprzęt do rehabilitacji

Wszystkie aparaty są bardzo zaawansowanymi urządzeniami do różnego rodzaju terapii, m.in. ultradźwięków i EMG Biofeedback, a także posiadają po kilka niezależnych kanałów terapeutycznych. Budowa urządzeń sprawia, że ich użytkowanie jest wygodne – kolorowy wyświetlacz dotykowy można obsługiwać jedną ręką, czyli zmiana ustawień możliwa jest nawet w trakcie leczenia. Urządzenia posiadają prosty, elegancki wygląd i są łatwe w użyciu.

 

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Czytaj więcej Polityka prywatności