Bieżnia rehabilitacyjna Enraf-Nonius EN-Motion – 1665901

Idealna dla celów fizjoterapii i rehabilitacji. Bieżnia jest solidna, nowoczesna i stylowa, wydajna. W swojej konstrukcji daje niezrównaną wydajność oraz jest gwarancją bezpieczeństwa i ergonomii. Bieżnia EN-Motion spełnia potrzeby i wymagania specjalistów z zakresu motoryki. Jest stylowa, a dzięki bardzo cichemu silnikowi, nie powoduje hałasu. EN-Motion spełnia wszystkie wytyczne dyrektyw dotyczących wyrobów medycznych. Gwarantuje najwyższy stopień bezpieczeństwa i odpowiedzialną terapię medyczną.

bieżnia do rehabilitacji, bieżnia en-motion, bieżnia rehabilitacyjna, rehabilitacja na bieżni, rehabilitacja ruchowa, sprzęt do rehabilitacji, sprzęt rehabilitacyjny

AUTOMATYCZNA PRĘDKOŚĆ - Bieżnia EN-Motion automatycznie dostosowuje się do prędkości użytkownika, bez konieczności naciskania guzika kontroli.

TESTY/OCENA KLINICZNA - poza funkcjonalnymi programami ćwiczeń, użytkownik może wybrać jedną z wielu prób wysiłkowych, w tym 6MWT. Natomiast funkcja automatycznej prędkości daje gwarancję, że badanie zostanie przeprowadzone rzetelnie i dokładnie.

NISKI PRÓG - EN-Motion ma bardzo niski próg - zaledwie 12,5 cm, co jest udogodnieniem dla pacjenta i terapeuty.

PROGRESYWNIE ABSORBUJĄCY AMORTYZATOR (PSA) - PSA to specjalny sposób pochłaniania energii zapewniający sprawną amortyzację. Przy tym zapobiega niepotrzebnym obciążeniom stawów.

INTERFEJS UŻYTKOWNIKA - Oprogramowanie EN-Motion jest intuicyjne, a co za tym idzie bardzo łatwe w obsłudze. Bieżnia posiada wyraźny, kolorowy wyświetlacz, który dokładnie obrazuje sesję treningową lub test.

DST, CZYLI TECHNOLOGIA PODWÓJNEGO NACHYLENIA - Funkcja DST pozwala ustawić nie tylko dodatnie kąty nachylenia (do 15%), ale także te ujemne(do 10%). Daje to możliwość koncentrycznego i ekscentrycznego treningu  mięśni.

PORĘCZE BOCZNE - Dzięki nim można szybko dostosować prawidłową wysokość.

OBCIĄŻENIE DO 235 KG - Dopuszczalną masa ciała pacjenta, który może korzystać z bieżni wynosi 235 kg, a więc EN-Motion jest idealną bieżnią do leczenia otyłości.

KOLOROWY EKRAN TFT - Krystalicznie czysty obraz i czytelne informacje. Obsługa jest prosta i jasna nie tylko dla terapeuty, ale także dla pacjenta.

Parametry techniczne

Moc
230 V
Silnik
silnik DC, 3.5 Hp
Pojemność silnika
2600 W
Min./max. prędkość
0.4 - 18 km/h (w krokach po 0.1 km/h)
Dodatni kąt nachylenia
0% do 15% (w krokach po 0.5%)
Ujemny kąt nachylenia
0% do -10% (w krokach po 0.5%)
Rozmiar (dł. x szer. x wys.)
212x86x148 cm
Efektywna powierzchnia chodzenia
150x50 cm
Wysokość poręczy bocznych
76-93.5 cm (odległość od dolnej powierzchni chodzenia do górnej powierzchni poręczy)
Wysokość step-up
12,5 cm (typ Standard i Plus)
Waga bieżni
140 kg (typ Standard), 155 kg (typ Plus)
Max. dopuszczalna waga pacjenta
235 kg
Wyświetlacz
LCD/TFT kolorowy wyświetlacz (z podświetleniem)
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Czytaj więcej Polityka prywatności