Bieżnia rehabilitacyjna Enraf-Nonius EN-Motion Plus – 1665902

Bieżnia jest idealna dla celów fizjoterapii i rehabilitacji. Solidna, nowoczesna i stylowa konstrukcja, daje niezrównaną wydajność oraz jest gwarancją bezpieczeństwa i ergonomii. Bieżnia EN-Motion Plus doskonale spełnia potrzeby i wymagania specjalistów z zakresu motoryki. Bieżnia, dzięki bardzo cichemu silnikowi nie powoduje hałasu. EN-Motion Plus spełnia wszystkie wytyczne dyrektyw dotyczących wyrobów medycznych i gwarantuje odpowiedzialną terapię medyczną oraz wysoki stopień bezpieczeństwa.

bieżnia rehabilitacyjna, bieżnie do rehabilitacji, bieżnie rehabilitacyjne, rehabilitacja bieżnie, sprzęt do fizykoterapii, sprzęt do rehabilitacji, sprzęt rehabilitacyjny

AUTOMATYCZNA PRĘDKOŚĆ - bieżnia automatycznie dostosowuje się do prędkości użytkownika, bez konieczności naciskania guzika kontroli, co zapewnia optymalny komfort w ruchu. Bieżnia jest idealna do badań wysiłkowych.

TESTY/OCENA KLINICZNA - Oprócz funkcjonalnych programów ćwiczeń, użytkownik może wybrać jedną z wielu prób wysiłkowych, w tym 6MWT.

NISKI PRÓG - EN-Motion Plus ma bardzo niski próg - zaledwie 12,5 cm. Jest to dużym udogodnieniem zarówno dla terapeuty jak i dla pacjenta.

PROGRESYWNIE ABSORBUJĄCY AMORTYZATOR (PSA) -  To specjalny sposób pochłaniania energii, który zapewnia sprawną amortyzację. Zapobiega przy tym niepotrzebnym obciążeniom stawów.

INTERFEJS UŻYTKOWNIKA - Oprogramowanie przygotowane dla EN-Motion Plus jest intuicyjne oraz bardzo łatwe w obsłudze. Bieżnia wyposażona jest w wyraźny, kolorowy wyświetlacz, który dokładnie obrazuje sesję treningową bądź test.

TECHNOLOGIA PODWÓJNEGO NACHYLENIA (DST) - Za pomocą funkcji DST można nie tylko ustawić dodatnie kąty nachylenia (do 15%), ale także katy ujemne (do 10%). Idealny do koncentrycznego i ekscentrycznego treningu mięśni.

PORĘCZE BOCZNE - Dzięki regulowanym, bocznym poręczom można szybko dostosować prawidłową wysokość, aby korzystanie z bieżni było maksymalnie komfortowe. Otwarta konstrukcja powoduje, że obserwacja wzorca chodu jest bardzo łatwa.

OBCIĄŻENIE DO 235 KG - Dopuszczalna masa ciała pacjenta wynosi 235 kg, a więc EN-Motion jest bieżnią idealną do leczenia otyłości.

KOLOROWY EKRAN TFT - Krystalicznie czysty obraz zapewnia czytelne informacje,które są jasne dla terapeuty oraz pacjenta.

Parametry techniczne

Moc
230 V
Silnik
silnik DC, 3.5 Hp
Pojemność silnika
2600 W
Min./max. prędkość
0.4 - 18 km/h (w krokach po 0.1 km/h)
Dodatni kąt nachylenia
0% do 15% (w krokach po 0.5%)
Ujemny kąt nachylenia
0% do -10% (w krokach po 0.5%)
Rozmiar (długość x szerokość x wysokość)
212x86x148 cm
Efektywna powierzchnia chodzenia
150x50 cm
Wysokość poręczy bocznych
76 - 93.5 cm (odległość od dolnej powierzchni chodzenia do górnej powierzchni poręczy)
Wysokość step-up
12,5 cm (typ Standard i Plus)
Waga bieżni
140 kg (typ Standard), 155 kg (typ Plus)
Max. dopuszczalna waga pacjenta
235 kg
Wyświetlacz
LCD/TFT kolorowy wyświetlacz (z podświetleniem)
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Czytaj więcej Polityka prywatności